O NÁS

V naší ordinaci poskytujeme odbornou rehabilitační a fyzioterapeutickou péči.

Naše specializované pracoviště se nachází přímo ve škole pro tělesně postižené studenty v Janských Lázních.

Pracoviště je plně bezbariérové a skládá ze z 2 hlavních podpracovišť. Právě tento velký prostor nám umožňuje pojmout větší počet pacientů a věnovat se i více klientům najednou.

1. pracoviště (hlavní) nabízí řadu léčivých procedůr, které zahrnují léčbu magnetem, ultrazvuk, ošetření pneuvenem (přístroj na odblokování lymfy), klasické masáže, odborné reflexní masáže (měkké techniky), částečnou vířivou vanu na dolní končetiny. Součástí pracoviště je i velká tělocvična s různými cvičebními pomůckami a přístroji, kde je možné objednat individuální či skupinovou rehabilitaci ve formě cvičení pod odborným dohledem. 

2. pracoviště je vybaveno speciální vanou, kde nabízíme jak perličkové, tak vířivé koupele, dále zde provádíme slatinné zábaly a klasické masáže nebo reflexní masáže. 


V našem zařízení je možné uplatnit poukazy (předpisy) od lékaře, můžete platit hromadně fakturou nebo jednotlivě v hotovosti.

Spolu s léčbou jsme velmi ochotni pomoci Vám i s ubytováním v bezbariérových prostorách zdejších zařízení či hotelů, kde je možno zajistit i stravování.

toa-heftiba-a9pFSC8dTlo-unsplash.jpg